Projekto sudėtis

PROJEKTO SUDĖTIS

 

Mūsų įmonė bendradarbiauja su kitais atestuotais ir kvalifikuotais projektuotojais (statybos inžinieriais, konstruktoriais, šildymo-vėdinimo, vandentiekio tinklų, elektros tinklų specialistais ir kt.), todėl Jums galime pasiūlyti pilnos komplektacijos, išbaigtą projektą, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius.

Projektą sudaro:

 1. PASTATO ARCHITEKTŪRA
 • Bendroji dalis
 • Sklypo plano dalis
 • Architektūros dalis

 

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai normatyviniai dokumentai susiję su projektu, pastato brėžiniai ir sprendiniai (sklypo planai, aukštų planai, fasadai, pjūviai, langų/durų specifikacijos, detalės), aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis.

 1. KONSTRUKCIJŲ DALIS

Šioje dalyje pateikiami brėžiniai su pagrindiniais pastato konstrukciniais sprendiniais (pamatų planai, rostverko planas, sąramų planas, stogo konstrukcijų planas, perdangų planai, konstrukcinis pjūvis, mazgai bei detalė.), taip pat pateikiama ir aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis. Konstrukcijų dalies kaina skaičiuojama už kv.m. priklausomai nuo pastato konstrukcijų sudėtingumo ir norimos energetinio efektyvumo klasės (pvz. A+ klasės namo konstrukcijų kaina bus didesnė, nei A klasės namo).

 1. LAUKO VANDENTIEKO IR NUOTEKŲ DALIS

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai brėžiniai su lauko vandentiekio ir nuotekų sprendiniais. Gali būtų projektuojami tiek vietiniai valymo įrenginiai, tiek artezinis gręžinys ar numatomas prisijungimas prie centralizuotų tinklų (pateikiamos sklypo planas su sprendiniais, profiliai, vandens apskaitos mazgo schema), taip pat pateikiama aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis.

Artezinio gręžinio projektas daromas tais atvejais kai vandens tiekimas namui numatomas vandentiekio prisijungimo sąlygose iš artezinio gręžinio.

 1. VIDAUS VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ DALIS

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai aukštų planai su vandentiekio ir nuotekų tinklais, numatomi kur bus nuotekų stovai, pravalos, prietaisų pajungimas, taip pat pateikiama aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis.

 1. VIDAUS ŠILDYMO/ VĖDINIMO DALIS

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai aukštų planai su šildymo ir vėdinimo prietaisų išdėstymu. Galime numatyti tiek radiatorinį, tiek grindinį, tiek kombinuotą šildymą. Paskaičiuojami namo šilumos nuostoliai. Pateikiama aprašomoji dalis, medžiagų žiniaraštis. Esant poreikiui, gali būti suprojektuota ir katilinė.

Parengiami pagrindiniai rekupereracinio vėdinimo brėžiniai su prietaisų išdėstymu, ortakių parinkimu, aprašomoji dalis bei medžiagų žiniaraštis.

 1. LAUKO ELEKTROTECHNIKOS DALIS

Šioje dalyje pateikiamas projektas su sklypo planu ir elektros dėžutės pajungimo schemomis.

 1. VIDAUS ELEKTROTECHNIKOS DALIS

Šioje dalyje pateikiami pagrindiniai aukštų planai su elektrotechnikos prietaisų išdėstymu, trumpa aprašomoji dalis ir medžiagų žiniaraštis. Esant poreikiui, gali būti numatomi žaibosaugos sprendiniai.

 1. STATYBOS LEIDIMO GAVIMAS

Prašymų užpildymas, Bendro projekto sudarymas , projekto įkėlimas į „infostatybos“ sistemą, gautų pastabų projektui taisymas, statybos leidimo gavimas.